keyboard_capslock
Daha Detaylı Bilgi İçin : 0 507 308 08 97
Kaz Civcivi : Kaz Yetiştiricileri |Çin Kazı Üreticileri
Kaz Civcivi

 

Kaz Yetiştiricileri Kaz civcivi satışı ve Kaz civcivi üretimi Tüm ırklara ait Saf kan kaz civcivleri satışımız sezon dahilinde , yani şubat sonunda başlayacaktır.
İndirimli ve özel teklifler ile kaz civcivi sahiplenmek isteyenlere sürprizlerimiz varıdır.
*Ön sipariş = ocak ayı sonuna kadar alınan garantili siparişlerde her 15 civciv için bir adet civciv de biz katıyoruz.
*Toplu alım= toplu alım (en az 250 adet) için özel fiyatlarımız ve güvenli nakliye hizmetimiz vardır.
*Irk garantisi * Aşılama * Özel indirim ve avantajlar * Güvenli nakliye ve ulaşım
Türkiye’nin her yerine güvenli ulaşım ile en az on günlük tüm aşıları vitaminleri ve antibiyotikleri verilmiş yolculuğa ve ulaşıma elverişli hale gelmiş civcivleri üretmek yada beslemek isteyenlere özel fiyatlar ile göndermekteyiz.
Sizlere ulaştırdığımız her bir civciv için ırk garantisi vermekteyiz , satış sonrası online destek ve üreticiler için pazar desteği sağlamaktayız. Sizde bu sektörle hobi yada ticari amaçla faaliyet gösteriyor yada göstermeyi planlıyorsanız , işinizi riske atmayın ve güvenli ve garantili alışverişi tercih ederek planlarınızı ve hevesinizi tehlikeye atmayın , çünkü Saf kan diye aldığınız civcivler bir kaç ay sonra gelişimden sonra saf kan olmadığını anlayabilirsiniz Bizler sattığımız her bir civcive ırk garantisi vermekteyiz. Türkiye geneli kaz civcivi satışı ve sipariş hattı , yukarıdaki tüm kampanyalar sezon öncesi ön sipariş ve anlaşmalar için geçerlidir.
*Ayrıca bizden alışveriş yapan tüm müşterilerimize ihtiyaç duymaları halinde anlaşmalı olduğumuz Türkiye’nin en büyük hayvansal ilaç ve vitamin markalarından özel indirimli alışveriş fırsatı sağlıyoruz.
*Anlaşmalı olduğumuz Türkiye’nin kaz sektöründe en büyük ve en kaliteli marka ve firmaların dan kuluçka makinelerini özel indirimler ile temin ediyoruz.
*Ürün verdiğimiz ve bizden alışveriş yapan tüm müşterilerimize , hedefleri dahilinde besicilik , civciv üretimi , yumurta üretimi gibi sahalar da pazar desteği ve müşteri ağı sunuyoruz.


PAYLAŞ

PAYLAŞ

PAYLAŞ